TIP: Chcete byť v TOP Ponuke nehnuteľností na tejto stránke? Kontaktujte nás prostredníctvom tohto formulára!
Nehnuteľnosti Liptovský Mikuláš » Liptovský Mikuláš » Objekty » Hotel, penzión »

Penzión s garantovaným výnosom, Bobrovec, L. Mikuláš

Penzión s garantovaným výnosom, Bobrovec, L. Mikuláš

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam Vám výbornú investičnú príležitosť, a to kompletne zrekonštruovaný a samozrejme kompletne zariadený penzión v Liptove, v centre obce Bobrovec (okres Liptovský Mikuláš), ktorý sa nachádza iba 5 km od vyhľadávaného Aquaparku Tatralandia, a iba 23 km od najväčšieho lyžiarskeho strediska na Slovensku – Jasná Nízke tatry. Samotný penzión stojí na pozemku o rozlohe 1614 m2. Posledná kolaudácia stavby prebehla v roku 2004. Penzión sa skladá z dvoch nadzemných podlaží a suterénu (technické miestnosti, kotolňa, atď.). Na prvom podlaží sa nachádza reštaurácia s kapacitou 50 miest, kompletne vybavená kuchyňa, recepcia, spoločenská miestnosť, skladové priestory, technické zázemie a samozrejme ubytovacie kapacity. Na druhom podlaží sa nachádzajú výlučne ubytovacie kapacity. Všetky izby a apartmány majú vlastné sociálne zariadenia (WC, kúpeľňa), pričom apartmány majú aj vlastnú plne vybavenú kuchynku. Celková kapacita penziónu je 50 lôžok. Kúrenie je kombinované: elektrické a tuhé palivo. Penzión je napojený na všetky inžinierske siete s výnimkou plynu. Najdôležitejšou informáciou pre investora je skutočnosť, že v cene investičnej príležitosti je aj ponuka hotelového a správcovského programu, na základe ktorej vie prevádzkujúca spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami v hotelierstve na Liptove, s vlastným rezervačným portálom (http://www.avena.sk/home.php), a s výbornou vyťaženosťou svojich prevádzkovaných zariadení garantovať pre budúceho kupujúceho výbornú návratnosť a nadpriemerný ročný percentuálny výnos z investičnej príležitosti. Uvedenú výnosovú tabuľku poskytnem spolu s cenou iba vážnemu záujemcovi. Kompletné informácie a obhliadky: Miroslav Kruppa (Reality KRUPPA) Tel.: 0948042708 Mail: kruppa.reality@gmail.com http://www.reality-kruppa.sk/ http://www.avena.sk/home.php?stredisko=jurika

Cena: 429 000,00 €

  429 000,00 €/m2

Kategória: Hotel, penzión - Predaj

Lokalita: Liptovský Mikuláš - Liptovský Mikuláš
(Hotel, penzión - Liptovský Mikuláš)

Úžitková plocha: 1 m2

Dátum aktualizácie: 17.5.2019

Prefinancovanie: Hypotekárny úver

Kontaktovať makléra

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Reality KRUPPA (KRUPPKY, s.r.o.)

Hurbanova 1496/24, Liptovský Mikuláš
0948 Kliknite TU!


 
 

TopReality.sk s. r. o.
Odborárska 18
91501 Nové Mesto nad Váhom
email: support@topreality.sk

Nie sme realitná kancelária a ani neposkytujeme služby ako realitná kancelária.

Ak sa chcete dozvediet viac o nehnuteľnosti ktorú ste u nás našli osloviť predávajúceho, alebo využiť kontaktný formulár.

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Chcete inzerovať na tomto lokálnom realitnom portáli, treba sa zaregistrovať na nasledovnej adrese www.topreality.sk/registracia.htm ak ste realitná kancelária a máte záujem inzerovať na najväčšej realitnej sieti WebRealGroup.

Je to jednoduché stačí sa zaregistrovať na TopReality.sk a inzeráty sa Vám automaticky dostanú na tento portál bez nutnosti manuálneho spravovania zákazok.

Chcete ešte viac? Vlastný web pre r.k., exporty na ostatné realitné portále, viac info www.realityexport.sk